Częste pytania

Poniżej znajdziesz najczęściej zadawane pytania. Umieszczany odpowiedź na nie, żebyś mógł zaoszczędzić czas i w rozmowie z nami pytać o szczegóły i konkrety jakie Cię interesują.

FAQ – Najczęstsze pytania

 1. 1. Gdzie znajduje się Państwa firma / Czy możliwy jest kontakt osobisty?

  Adres naszej firmy znajduje się w zakładce kontakt. Nasza firma ma siedzibę w Grabówce k. Białegostoku, dokładnie jest to ulica Korzenna. Bardzo łatwo znaleźć nas także na Mapach Google, wystarczy wpisać "Bogusław wywrotka". Przed spotkaniem bardzo prosimy o kontakt telefoniczny tak żebyśmy mogli umówić się na konkretną godzinę.

 2. 2. Chciałbym nawieźć ziemi na podmokła działkę czy jest to możliwe?

  Tak, jest to chyba najczęściej wykonywana przez nas usługa dla osób prywatnych. Jesteśmy w stanie wyrównać teren pod budowę domu, nawożąc różne kruszywo, piach, ziemię, destrukt itp. Wszystko zależy od zakresu prac i tego o ile cm lub metrów trzeba podnieść grunt. Na koniec całość równamy tak żeby teren był oddany "na gotowe". 

 3. 3. Droga dojazdowa do działek, czy to możliwe?

  Tak, takie prace także wykonujemy. Ściągamy wierzchnią warstwę drogi (korytowanie), następnie nawozimy kruszywo i je równamy, tak żeby droga była pewna zarówno w trakcie ulew, zimą czy innych warunków atmosferycznych. Taką drogą można spokojnie przejechać samochodem osobowym a także większym. Dodatkowo o ile jest na to miejsce możemy wykonać odwodnienie drogi, w postaci rowu melioracyjnego. 

 4. 4. Ile to kosztuje?

  Każda usługa jest wyceniana indywidualnie. Składa się na to tak wiele czynników, że nie jest możliwe przygotowanie stałego cennika. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, wyjaśnienia nam oczekiwań, wtedy będziemy mogli podać kwotę. 

 5. 5. Czy mogą Państwo wykonać prace jako podwykonawca robót ?

  Współpracujemy z różnymi firmami budowlanymi. Nie ma dla nas problemu w podjęciu współpracy z dużą firmą budowlaną jako podwykonawca części prac. Wszelkie szczegóły jednak omawiamy telefonicznie lub na osobistym spotkaniu.